Anlift

Podnośniki

Telefon:
+48 602 455 608

Menu

PODNOŚNIK NA GĄSIENICACH

Podnośnik na gąsienicach, jaki posiadamy w ofercie firmy Anlift to idealne urządzenie, dzięki któremu sprawnie przeprowadzicie Państwo prace na zewnątrz jak i wewnątrz budynku.

Oferujemy dwa typy takiego podnośnika: podnośnik na gąsienicach wyposażony tylko w ramię teleskopowe oraz podnośnik na gąsienicach gdzie teleskopowe ramie połączone jest z przegubami. Obydwa typy zaprezentowanego podnośnika można wynająć do prac zewnętrznych jak i wewnętrznych prowadzonych w budynku.

Podnośnik na gąsienicach doskonale sprawdza się w pracach, gdzie trzeba pokonywać schody, wąskie korytarze czy też małe przejazdy. W każdym z tych przypadków trzeba mieć na uwadze, że obsługa podnośnika na gąsienicach wymaga prawy. Dlatego też, kiedy Nasi klienci nie są pewni, czy poradzą sobie z jego ustawieniem Nasi pracownicy pomagają umieścić podnośnik w miejscu, gdzie klient może już sam bez obaw nim sterować.

Oferujemy również wynajęcie podnośnika na gąsienicach wraz z doświadczonym operatorem. Więcej szczegółów uzyskacie Państwo w zakładce KONTAKT.