Anlift

Podnośniki

Telefon:
+48 602 455 608

Menu

ZWYŻKA WARSZAWA

Biorąc pod uwagę fakt, że Warszawa stawia przed budowlańcami wiele wyzwań z realizacją robót na wysokościach firma Anlift przygotowała dla Państwa ofertę, w której skład wchodzi zwyżka, dzięki której prace przy wysokich budynkach będą bezpieczne i możliwe do wykonania bez konieczności lokowania pieniędzy w montaż                   i demontaż rusztowań kosztownych rusztowań.

Aby zapewnić Naszym klientom dostarczenie odpowiedniej zwyżki Warszawa wolimy, aby Nasi pracownicy przed sfinalizowaniem wynajmu ocenili, jaki rodzaj urządzenia należy zaproponować do wykonywanych przez klienta robót.

Zwyżka Warszawa to urządzenie, które spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa i jest dostosowana do przepisów o emisji spalin. Dzięki elektrycznemu zasilaniu zwyżka pozwala na wykonanie prac wysokościowych w pomieszczeniach bez konieczności rozstawiania dodatkowych drabin i rusztowań.

 

Wystawiamy faktury Vat na wynajęte i zakupione u Nas zwyżki. Cena jak i termin płatności jest ustalany z każdym kontrahentem indywidualnie.