Anlift

Podnośniki

Telefon:
+48 602 455 608

Menu

PODNOŚNIKI WYNAJEM

Wynajem podnośników to tylko jedna z form działalności, jaką zajmuje się firma Anlift.

Na przestrzeni lat nauczyliśmy się jak bardzo ważne jest, aby oferta skierowana do Naszych klientów była precyzyjnie dopasowana do ich potrzeb. Dlatego też, zanim finalnie wynajmiemy podnośniki najpierw staramy się poznać, do jakich celów będą one wykorzystywane. Poprzez rozmowy prowadzone z Państwem Nasi pracownicy ustalają, jakie prace i na jakiej wysokości chcecie je Państwo wykonać. Wiedza ta pozwala dobrać odpowiedni rodzaj podnośnika, tak, aby cena była adekwatna do wykonywanych przez klientów prac. W momencie, kiedy zakres prac wymaga użycia więcej niż jednego podnośnika staramy się stworzyć ofertę podzieloną na etapy, tak, aby klient nie ponosił niepotrzebnych kosztów za sprzęt, które w danym momencie nie potrzebuje i w miarę możliwości zamieniamy podnośniki adekwatnie dobrane do aktualnie wykonywanych robót.

 

PODNOŚNIKI WYNAJEM

W przypadku podnośników na wynajem nie tylko dostarczamy sprzęt, ale również tłumaczymy jak należy go obsługiwać. Na specjalne życzenie klienta zapewniamy również operatora, który jest w pełni przeszkolony z zakresu obsługi danego podnośnika. Godziny pracy operatora są indywidualnie dopasowywane do potrzeb klienta.

W przypadku, gdy nie chcecie Państwo skorzystać z obsługi Naszego pracownika jesteśmy do Państwa dyspozycji pod wskazanym numerem telefonu, odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy wsparcia technicznego.

Poza wynajmem mamy w swojej ofercie sprzedaż podnośników nowych i używanych.