Anlift

Podnośniki

Telefon:
+48 602 455 608

Menu

WYNAJEM PODNOŚNIKÓW WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE

Warszawa Śródmieście- doskonale znana wszystkim część miasta, która stawia przed wykonawcami prac na wysokościach wyzwania związane z pokonaniem barier architektonicznych, dużym natężeniem ruchu, wąskimi uliczkami, pracami wewnątrz znajdujących się tam budynków

Firma Anlift posiada w swojej ofercie podnośniki, które idealnie sprawdzą się w realizacji zleconych prac w Warszawie Śródmieście. Dysponujemy podnośnikami ruchomymi, na przyczepach a także gąsienicowymi.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak trudno w miejscu, jakim jest Warszawa Śródmieście zrealizować zaplanowane tam prace. Dzięki doświadczeniu, jakie posiadają Nasi pracownicy jesteśmy w stanie wynająć Państwu podnośniki, dzięki którym prace takie jak odśnieżanie dachów, usuwanie nawisów lodowych, oczyszczanie rynien, mysie okien i fasad w śródmieściu będą łatwe do realizacji z zachowaniem bezpieczeństwa i gwarancji nienaruszenia podłoża, na którym umieszczony jest wynajęty podnośnik. Oferujemy również podnośniki gąsienicowe, które doskonale sprawdzają się w pracach wykonywanych wewnątrz budynku ( np. wieszanie dekoracji, oświetlenia, mysie witraży i wiele innych). Jesteśmy do dyspozycji Naszych klientów. 

 

 

PODNOŚNIKI WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE

W dzielnicy Warszawa Śródmieście prowadzimy również wynajem zwyżek i podestów firmom oraz osobom prywatnym.

Dysponujemy wykwalifikowanym personelem, który zawsze służy pomocom Naszym klientom od momentu pierwszego kontaktu aż do zwrotu wypożyczonych podnośników do Naszej firmy.