Anlift

Podnośniki

Telefon:
+48 602 455 608

Menu

WYPOŻYCZANIE PODESTÓW RUCHOMYCH WARSZAWA

Firma Anlift prowadzi wypożyczanie podestów ruchomych na trenie miasta Warszawa.

Dzięki nowoczesnej technologii jesteśmy w stanie zaoferować podesty ruchome, które wykorzystywane są do prac niekoniecznie wymagających dużych wysokości, ich atutem i najważniejszym parametrem jest zasięg boczny.

Wypożyczanie podestów ruchomych Warszawa doskonale sprawdza się w miejscach, gdzie ulokowanie drabiny lub rusztowania jest zbyt trudne a nawet niemożliwe do wykonania. Jeśli napotykacie Państwo przeszkody takie jak otoczenie wodne, instalacje, które uniemożliwiają dostęp do ściany itp. wypożyczanie podestów ruchomych jest doskonałym wyjściem z takiej sytuacji, ponieważ ich budowa umożliwia ustawienie urządzenia do kilkunastu metrów od budynku i „dotarcie” koszem roboczym do ściany budynku.

 

 

WYPOŻYCZANIE PODESTÓW RUCHOMYCH WARSZAWA

Architektura współczesnej Warszawy wymaga częstego wypożyczania podestów ruchomych, które doskonale sprawdzają się realizacji nawet najbardziej skomplikowanych prac. Podesty ruchome od firmy Anlift to gwarancja wypożyczenia maszyn renomowanych firm takich jak Genie, Multitel Pagliero, Taupen LEO, Wumag, Ruthmann, JLG.  Zapraszamy do współpracy.