Anlift

Podnośniki

Telefon:
+48 602 455 608

Menu

WYNAJEM PODESTÓW RUCHOMYCH

Firma Anlift prowadzi dla Państwa wynajem podestów ruchomych. Podesty ruchome od lat są wynajmowane do prac na wysokościach, dzięki zastosowaniu nowych technologii w budowie podestów jesteśmy w stanie zapewnić Państwu możliwość realizacji prac w najbardziej skomplikowanych przestrzeniach. Podesty ruchome nie wymagają ciągłego przestawiania, operując koszem roboczym można sięgnąć w najbardziej niedostępne miejsca, co znacznie skraca czas wykonywanych robót zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku.

Po podliczeniu kosztów projektu, jest to czasem najtańsza forma zrealizowania niektórych prac. Urządzenie samo w sobie jest skomplikowane technicznie i kosztowne nie mniej jednak, gdy porównamy ceny alternatywnych rozwiązań do przeprowadzenia prac na wysokościach okazuje się, że wynajem podestów ruchomych jest w 80% najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.

Do wynajęcia i obsługi podestów ruchomych nie potrzeba mieć specjalistycznych uprawnień. Jeśli jednak nie jesteście Państwo pewni, czy poradzicie sobie z obsługą możemy zaproponować wynajęcie podestów wraz z naszym wykwalifikowanym pracownikiem.

 

 

Wynajem podestów ruchomych to nie tylko wygodne rozwiązanie, ale również gwarancja udanej współpracy z Firmą Anlift.