Anlift

Podnośniki

Telefon:
+48 602 455 608

Menu

ZWYŻKA WYNAJEM

Zwyżka i jej wynajem nie wiąże się ze skompilowanym procesem. Wszelkie formalności są ustalane z Naszymi klientami na bieżąco.

Staramy się, aby odpowiadać na wszystkie Państwa pytania i rozwiewać wątpliwości czy zwyżka sprosta Państwa oczekiwaniom.

Bardzo często słyszymy pytanie czy zwyżka i jej wynajem jest dla Państwa dobrym rozwiązaniem. Otóż gwarantujemy, że zwyżka, jaką posiadamy w ofercie firmy Anlift jest dostosowana do wykonania prac na najbardziej wymagających i delikatnych powierzchniach takich jak parkiet, szkło, płytki czy gres. Wynajęta zwyżka posiada podwozie, które wywiera bardzo mały nacisk na powierzchnię, na której wykonywane są prace bez ryzyka spowodowania kosztownych uszkodzeń nawierzchni.

Cena wynajmu nie jest uzależniona od tego, kto wynajmuje daną zwyżkę, czy jest to firma czy osoba prywatna. Nie interesuje Nas czy klientem jest podwykonawca robót czy klient końcowy. Wiemy, ze nie każdy ma na wyposażeniu specjalistyczny sprzęt do prac na wysokościach. Faktem jest, że tylko niewielki procent firm budowlanych ma na stanie zwyżki, zdecydowana większość wykonawców decyduje się na wynajem zwyżek.